Bodrum Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Profesyonel ürünlerle yapılan uzmanlar tarafından uygulanması gereken cildin ihtiyaçlarına uygun derinlemesine bakım işlemidir. Cilt tipine uygun ürünlerin doğru uygulanmasıyla ciltte;

 • akne sorunlarının giderilmesi
 • leke tedavisi
 • anti againg
 • liftin uygulaması(kolojen bakım)
 • gözeneklerin fazla açılması sorunu
 • pigment farklılığı(ciltte renk değişikliği)
 • kuru,karma,yağlı ciltlere özel bakım
 • komedon tedavisi
 • ozon bakımı
 • yüz masajı
 • kalınlaşmış cilt bakımı
 • altın bakımı(özel günlerde kullanıma uygun altın gibi parlayan cilt bakımı)

gibi bakımlarla ciltte çok daha güzel bir görünüm elde etmek ve cildin zamana karşı direnmesini ve hep genç kalmasını sağlamak mümkün.

bodrum cilt bakımı

Cilt Bakımı Çeşitlerimiz


Altın Vücut Maskesi

Altın Tüm Vücut Maskesi

Avalon'da Altın, vücuttaki enerji akışının düzenlenmesine yardımcı olur. Bunun yanı sıra oksijen üretiminin artmasını, zihin ve ruhun yeniden dengelenmesini sağlar. Özel bir işlemden geçen 24 ayar altınla vücudunuza uygulanan altın maskesi ;hücre fonksiyonlarında dengeleyici etkiler sağlar, cilde nem depolar, ince çizgi ve kırışıklıkları azaltır, hücre yenilenmesini tetikleyip hücrelerin ömrünü uzatır. Bu nedenle altın terapisi en etkili ve doğal anti-aging yöntemlerinden biri olarak bilinir.

Çamur Masajı

Tüm Vücut Kil Maskesi

Avalon konuklarına yepyeni yöntemlerle tarihin derinlerinde kalan doğal güzellik ve sağlık yöntemlerini küçük bir zaman yolculuğunun içinde sunuyor. Bu özel çamurlarla bezenmiş karışımımız ile masajın, rahatlamanın ve gençleşmenin keyfine varın.

Hassas Cilt Bakımı

Hassas Cilt Bakımı

Cildin hassasiyetini giderip, cildin dış etkenlere karşı direncini arttırıyoruz. Hassas ve narin ciltlerin hassasiyetini gideren ve cildi dış etkenlere karşı koruyup cilt dokusunu kuvvetlendiren bir cilt bakımıdır.

Nemlendirici Cilt Bakımı

Nemlendirici Cilt Bakımı

Her yaş grubundan ve cilt tipinden nem ihtiyacı olan cildi nemlendirmek ve canlandırmak için uygulanan cilt bakımıdır. Tam anlamı ile derin bir temizlik yapılıp, cildin elastikiyetini ve cilt yenilenmesi sağlanır. Yenilenme ile sonuçların yüz boyun ve dekolte bölgesine uygulanan derinlemesine nemlendirme bakımıdır.

Arındırıcı Cilt Bakımı

Arındırıcı Cilt Bakımı

Güneş lekesi, doğum lekesi, doğuştan gelen lekelenmeler, akne skarları üzerinde yapılan br tedavidir. Cilde tazeliğini ve duruluğunu geri kazandırmak için iki farklı maske seçeneği sayesinde hem yağlı ciltler için ideal hemde hassas ve kirli ciltleri temizlemek için yapılan temizleyici ve dengeleyici cilt bakımıdır.

Dengeleyici

Dengeleyici

Aromatic Beauty Touch: Birikmiş stresi hafifletmek için eklem sistemini direkt olarak etkileyen, derinlemesine rahatlık sağlayan özel aromatik yağların kullanılması ile cildin oksijen almasını sağlayan ve cilde parlaklık kazandıran bir cilt bakımıdır.

Anti-Age Performance

Anti-Age Performance

Olgun ciltlerdeki kırışıklıkların derinliğin azaltılması ve cildin elastikiyetinin geri kazanmasına yönelik çift etkiye sahip özel arındırıcı bakımdır. Cildin elastikiyetini arttırıp kırışıklıkların derinleşmesini önleyici maske ve kremleri ile cildin sıkılaşması ve cildin toparlamasına yönelik bakımdır.

Yağlı ve Akneli Cilt Bakımı

Yağlı ve Akneli Cilt Bakımı

Ciltteki sebum oranını düzenleyerek PH değerini dengelediğimiz bir tedavidir.

Pure Freshness

Pure Freshness

Erkeklere özel derin temizleme yapılan bir cilt bakımıdır.

Avalon Göz Bakımı

Avalon Göz Bakımı

Göz altındaki morluk, şişkinlik, kazayağı tedavisi ile giderilmektedir.

Avalon Ağda

Avalon Ağda

Sir ağda, oldukça kullanışlı olan ve çam ağacının reçinesinden üretilen yapışkan, ısı ile akışkanlık kazanan doğal bir epilasyon ürünüdür. Bu ürünün kullanımı hem tüylenme sorununa çözüm hem de uzun soluklu bir temizlik olarak ele alınmalıdır. Tüylerinizin azalmasını sağlamak isterseniz sir ağda sizin için en uygun çözüm yoludur. Tüy dökücü ve banyo bıçakları ile alınan tüyün kısa sürede çıkması sonucunda olan kaşınmalar ve cilt tahrişleri bitkisel bir ürün olan sir ağdada meydana gelmemektedir.