Kurumsal

Avalon Spa & Whellness Bodrum

Avalon Kelt dilinde "elma" anlamına gelen abal sözcüğünden türemiştir, Kral Arthur efsanesinde adı geçen, elmalarıyla meşhur efsanevi adadır.
Avalon ilkin Monmouthlu Geoffrey'nin 1136 yılında kaleme adlığı Historia Regum Britanniae ("Britanya Krallarının Tarihi") adlı sözde tarihi eserinde, Kral Arthur'un Camlann'daki son savaşında aldığı yaralarını iyileştirmek için götürüldüğü yer olarak belirir. Geoffrey'e göre Arthur'un kılıcı Ekskaliburn (Excalibur) da Avalon'da üretilmiştir.
Avalon bir diğer anlamı "Cennet Bahçesi" anlamına'da gelmektedir.
Biz Avalon Spa & Whellness olarak Masaj, Geleneksel Türk Hamamı, Spa, Gym, Sauna gibi hizmetler vermekteyiz.

Biz Kimiz

Avalona Hoşgeldiniz.
Avalon Spa Turizminde herkesin anlayıp seveceği, beğeneceği ve rahatlayacağı bir Spa & Wellness merkezidir.
Huzur, rahatlama, gençleşme ve ferahlık gibi kavramlarının anlam taşıdığı bir yer.
Avalon'daki özel kadromuzla sizi rahatlatacak ve sizi huzura ve barışa götüreceğiz.
Spa tedavilerimiz, kokulu dokunuşlarla, vücudunuzu ve ruhunuzu besleyecek, her gün hayatın zorlu taleplerinden, gevşetici masajlar ile, yıpranmış ruhlarınız tüketmekten kurtulacak.
Bodrum gümbet'de Geleneksel Türk Hamamı, Masaj Salonları, Spa, Jakuzi, Sauna, Vip Deniz Manzaralı Dinlenme Salonu, Spor Salonu, Güzellik Salonu gibi hizmetler veren bir firmayız.

Neden Avalon

Anahtar kelimelerimiz Kalite ve Profesyonelliktir.
Bodrum'da bir otele bağlanmayan tek Spa / Hamam biziz.
Avalon'da Türk Hamamı (Hamam), yüz bakımı, vücut bakımı, masajlar ve tıbbi masajlar gibi özel vücut bakımı alanlarında bir dizi güzellik bakımı sunuyoruz.
Konuklarımıza 1 Spa, 2 sauna, 2 buhar odası, jakuziye ve özellikle de rahat ve profesyonel bir atmosfere sahip bir deniz manzarası sunuyoruz.
Avalon'dan ayrıldıktan sonra insanlar yeniden doğmuş gibi hissedecekleri için, eşlik merkezimizde huzur tutmayı hedefliyoruz.
Paketlerimizi satın almadan önce Avalon'u ziyaret edip huzur'u yerinde görmeniz ve o atmosferi hissetmeniz son derece öndemlidir.
Nerede olduğumuzu ve ne yaptığımızı biliyorsunuz.