Paketlerimiz


Vip Hamam Paketi

Vip Hamam Paketi

Duş, Dinlenme Odası, Hamam, Jakuzi, Köpük Masajı, Yüz Maskesi, 1 Saat Avalon Relax Masajı, Vitamin Bar'dan Çeşitli Meyve Suları, Fish Spa ile Sonlanır.

Avalon Detoks Paketi

Avalon Detoks Paketi

Buhar banyosu ile gözenekleri açıp arındıran Geleneksel Türk hamamında Salt Scrub ile kaybettiği mineral ve vitaminleri kazandıran bir vücut bakımıdır. Bu bakım vücudunuza doğal ışıltısını geri kazandırır ve toksinleri atmanıza yardımcı olur. Cildin tipine uygun seçilen, Wrap maske ile vücut bakımı yapılır ve el ayak Spa ile sonlandırılır.

Avalon Zen Paketi

Avalon Zen Paketi

Geleneksel Türk Hamamında uygulanan kese ve köpük ile vücudunuzu arındırıp canlı ve parlak görünümüne kavuşturur. Maske ile vücuda kaybettiği nemi sağlar ve cildin dokusunu onaran vücut bakımı ile devam edilip arındırıcı cilt bakımı ile son bulan bir pakettir.

Body Performance

Body Performance

Aromatik yağlar ile vücuda uygulanan, vücudu toksinlerden arındıran paketimizde, İsveç, Thai ve lomi lomi masajı tekniklerinin kombinasyonuyla yapılan masajın ardından el - ayak parafin bakımı ile sonlandırılan rahatlatıcı ve yorgunluk giderici bir Spa Programıdır.

Spa Manikür - Pedikür

Spa Manikür - Pedikür

Parafinle yapılan el - ayak bakımıdır. El ve ayakların vücudumuzun en çok işleyen ve dolayısı ile de en çok yıpranan yerleri olduğunu düşünecek olursak belirli aralıklarla yaptıracağınız bakımlar ile el ve ayak derimizin ölü derilerden arındırılıp yoğun şekilde nemlendirerek son derece rahatlayacağı ve sağlıklı bir görünüm sağlayacağı kaçınılmazdır. Şımartıcı masaj ile sona eren bakım cildinizi pürüzsüzleştirir, ferah, temiz bir görünüm kazandırır.